B e s t u u r
Het bestuur van de Gezinsbond Eeklo bestaat vandaag uit niet minder dan 30 leden.
Elk bestuurslid heeft de verantwoordelijkheid over een wijk en behartigt een of meerdere taken binnen de organisatie.

In onderstaand overzicht worden alle bestuursleden voorgesteld ...

Verantwoordelijk voor wijk nummer

0 1 2 3 4 5 6 7 7b 9
10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
30 31


Straten en wijknummers





Functie binnen het bestuur

Voorzitter Ondervoorzitter Sekretaris
Penningmeester Ledendienst Kinderoppasdienst Kortingskaart groot gezin(1)
Kortingskaart groot gezin(2) Publiciteit Grootoudersaktie Jonge gezinnenaktie
Gezinssportfederatie Gezinsspaarkaart(1) Gezinsspaarkaart(2) Ledenkrant(1)
Vormingswerk Archivaris Website






Naam: Turpyn Stefaan
Adres: Raverschootstraat 134 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.19.03
E-mail: stefaan.turpyn@gezinsbondeeklo.be

  • GSM-kaarten, NMBS-passen en filmtickets
  • Wijkverantwoordelijke wijk 5



Naam: De Kezel Geert
Adres: Vlierstraat 9 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.06.76
E-mail: geert.de.kezel@gezinsbondeeklo.be

  • Ondervoorzitter
  • GSM-kaarten en NMBS-passen en filmtickets
  • Wijkverantwoordelijke wijk 21



Naam: Dekemel Hubert
Adres: Raashekke 15 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.55.59
E-mail: hubert.dekemel@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 9



Naam: Bassier Rita
Adres: Sportlaan 36 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.68.03
E-mail: rita.bassier@gezinsbondeeklo.be

  • Onthaal
  • Secretariaat



Naam: Willems Lut
Adres: Vrombautstraat 70 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.92.84
E-mail: lut.willems@gezinsbondeeklo.be

  • Krantje "Info Bond"
  • Wijkverantwoordelijke wijk 10
  • Wijkverantwoordelijke wijk 31



Naam: Hermie Hilde
Adres: Oostveldstraat 141 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/329.34.06
E-mail: hilde.hermie@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 24



Naam: Matthys Anja
Adres: Peperstraat 26 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.40.74
E-mail: anja.matthys@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 29
  • Wijkverantwoordelijke wijk 30



Naam: De Smet Julien
Adres: Kloosterakker 19 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.72.55
E-mail: julien.de.smet@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 13



Naam: De Roo Gustaaf
Adres: Stationsstraat 10/1 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.57.47
E-mail: staf.de.roo@gezinsbondeeklo.be

  • Archivaris
  • Wijkverantwoordelijke wijk 20



Naam: Voet Marie-Therese
Adres: Molenstraat 22/4 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.14.14

  • Wijkverantwoordelijke wijk 25



Naam: De Vos Georgette
Adres: Sportlaan 34- 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.66.38
E-mail: georgette.de.vos@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 16



Naam: Blanckaert Paul
Adres: Rabautstraat 78 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.48.41
E-mail: paul.blanckaert@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 23



Naam: Vanderbruggen Anne-Marie
Adres: Herbakkersplein 4 - 9900 Eeklo
Telefoon: 0493/05.39.22
E-mail: annemarie.vanderbruggen@gezinsbondeeklo.be

  • Verantwoordelijke Sociaal-Cultureel Werk (SCW)
  • Wijkverantwoordelijke wijk 8
  • Wijkverantwoordelijke wijk 14



Naam: Goossens Ann
Adres: Veenbiesstraat 6 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.22.52
E-mail: ann.goossens@gezinsbondeeklo.be




Naam: Hautphenne Marianne
Adres: Molenstraat 137/4 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/344.22.16
E-mail: marianne.hautphenne@gezinsbondeeklo.be




Naam: Leloup Anja
Adres: Burg. Lionel Pussemierstraat 16 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.18.31
E-mail: anja.leloup@gezinsbondeeklo.be

  • Verantwoordelijke tweedehandsbeurs
  • Wijkverantwoordelijke wijk 28



Naam: Grison Frank
Adres: Kerkstraat 107 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.28.40
E-mail: frank.grison@gezinsbondeeklo.be

  • Website
  • Wijkverantwoordelijke wijk 19



Naam: Van Hecke Hilde
Adres: Kriekmoerstraat 89 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.07.07
E-mail: hilde.van.hecke@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 11



Naam: Arens Jozef
Adres: Kriekmoerstraat 110 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.77.08
E-mail: jozef.arens@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 22



Naam: Schuermans Gerrit
Adres: Kriekmoerstraat 57 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.83.90
E-mail: gerrit.schuermans@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 3



Naam: Hulpia Marijke
Adres: Pastoor Bontestraat 31 c - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/335.34.65
E-mail: marijke.hulpia@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 12



Naam: Janssens Geert
Adres: Raverschootstraat 291 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.54.76
E-mail: geert.janssens@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 17



Naam: De Roo Christine
Adres: Oostveldstraat 207 a - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.71.21
E-mail: christine.de.roo@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 26



Naam: Wolfaert Ann
Adres: Ambachtenlaan 11 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.28.44
E-mail: ann.wolfaert@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 1
  • Wijkverantwoordelijke wijk 2



Naam: Spittael Ingrid
Adres: Hospitaalstraat 11 - 9900 Eeklo
Telefoon: 0495/37.51.92
E-mail: ingrid.spittael@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 4



Naam: Vermeire Catherine
Adres: Lijsterbesstraat 26 - 9900 Eeklo
Telefoon: 0494/82.57.18
E-mail: catherine.vermeire@gezinsbondeeklo.be

  • Wijkverantwoordelijke wijk 27



Naam: Eeckhout Katrien
Adres: Vlamingstraat 56 - 9900 Eeklo
E-mail: katrien.eeckhout@gezinsbondeeklo.be

  • Gewestelijk afgevaardigde



Naam: De Jaeger Nancy
Adres: Emiel Dauwestraat 4 - 9900 Eeklo
Telefoon: 0479/35.87.83
E-mail: nancy.dejaeger@gezinsbondeeklo.be




Naam: De Vilder Katrien
Adres: Lekestraat 78 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/378.29.83
E-mail: katrien.devilder@gezinsbondeeklo.be




Naam: Martens Aline
Adres: Euerardstraat 51 - 9900 Eeklo
Telefoon: 09/377.20.40
E-mail: aline.martens@gezinsbondeeklo.be

Terug
Home
Verder